Hovedkomite:

Leder:  Tor Peder Lohne – Ordfører i Drangedal kommune (tpl@drangedal.kommune.no)

Nestleder: Sondre Mikalsen – leder Drangedal Idrettslag (sondre.mikalsen@kebas.no)

Seremoni og premier: Nina Ettestad Herfoss (nina.ettestad@gmail.com)

Sekretær og hjemmesideansvarlig: Torbjørn Holte (torbjorn.holte@gmail.com)

Regnskap: Beate Hauger (beathehaug@hotmail.com)

Sponsor: Bent Bjørnsen (bent.bjornsen@kebas.no) og Kristin Flom (kristin-leine-flom@simail.no)

Facebook: Jan Gunnar Thors (jan.gunnar@drangedaleverk.no)

Innkvartering: Torbjørn Holte (torbjorn.holte@gmail.com)

Kiosk og servering: Irene Kalbekkdalen Evensen (ireneev@online.no)

Parkering og transport: Terje Bergmann (teberg@gmail.com)

 

Rennkomite:

Rennleder: Bård Bråten (baard.braaten@drangedal.kommune.no) – telefon 916 76 959

Ass. Rennleder: Jan Gunnar Thors (jan.gunnar@drangedaleverk.no)

Rennkontor: Bente Selstø (K.ivers@hotmail.com)

Løyper: Jørn Henning Sætre (jhsatre@hotmail.com)  og Asbjørn Håstul (hastul@kebas.no)

Arena: Knut Ivar Melås (K.ivers@hotmail.com)

Standplass: Arne Herfoss (arne.herfoss@gmail.com)

Tidtaking: Jan Gunnar Thors (jan.gunnar@drangedaleverk.no) – EQtimimg

Start: Roger Straume (rstraume@outlook.com)

 

 

Andre tjenester:

Live resultater: EQtiming

 

Gautefall Biathlon:

Daglig leder: Tor Jørgen Naas Melås